Demo

Hasznos tanácsok a tartalom szerkesztéséhez

Ne használjunk dőlt betűt, csak ha nagyon indokolt, mert nem jól olvasható. Ha használunk akkor is csak rövid szövegben. Ha nagyobb betűmérettel szeretnénk írni valamit a szövegben, vagy csupa nagy betűvel, akkor a Formázás ->  legördülőből válasszuk ki a megfelelőt. A span-t akkor, ha egy-két szót formázunk. A p-t akkor ha egy egész bekezdést szeretnénk.

A szöveg automatikusan formázódik, így nincs szükség általában formázásra, legfeljebb ha valamit ki szeretnénk emelni pl. félkövérrel. Az alcímeket következetesen használjuk, ahogy Wordben is, a kiemelés 2-től, mert a kiemelés 1-az az oldal címe.

Ha egy képnek nem szeretnénk keretet, a szerkesztésre kattintva a „Kép CSS osztály” nál töröljük a „kepkeret” szót.

Ha nem szeretnénk, hogy egy oldal, vagy bármilyen bejegyzés megjelenjen a weblapon (de még később szükség lesz rá ezért nem szeretnénk törölni), nem elég ha töröljük a rá mutató hivatkozást, mert a kereső megtalálja. Mindenképpen állítsuk az „Állapot”-át „Vázlat” -ra a „Közzététel” -dobozban.

Ha készen vagyunk mindennel, ne felejtsük el a keresőoptimalizálást, azaz a SEO dobozban az adatokat megadni. Végül ha befejeztük a weblap szerkesztését lépjünk ki a jobb felső sarokban a „Kijelentkezés” -re kattintva.